Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ombre hajról fontos információ...

Ombre hajról fontos információk/tudnivalók? (Többi lent)

Figyelt kérdés
Ez alatt értem pl.az ápolását,viseletet,újra festését stb.

2018. máj. 12. 14:49
 1/1 anonim ***** válasza:

Mivel a vége van szőkítve így az igényel több ápolást. Szóval mindenképp használj hajvégápolót.

Viselet igazából ugyan olyan mint az egy árnyalatú hajaknál, bárhogy viselheted.

Az újraszőkítést nálam úgy csinálták, hogy arra is megint kentek szőkítőt ami már eleve szője volt, szóval borzasztóan megviselte a hajszálaim, azóta se nagyon tudtam helyrehozni. Az újrafestés véleményem szerint macerásabb, mint egy teljesen festett hajnál, és nem biztos hogy másodjára is jó lesz az eredmény.

Ja és plusz tipp: használj hamvasító sampont vagy pakolást a szebb szőke szín eléréséhez, nekem azóta nem sárgás hanem sokkal szebb szőkés árnyalata van amióta használom :)

2018. máj. 12. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!