Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogy tudnék leszokni a köröm...

Hogy tudnék leszokni a köröm tördelésről? (rágás, tördelés ugyanaz a végeredmény)

Figyelt kérdés
20 éves lány vagyok,és nem szeretem a műkörmöt.Többször növesztettem már meg a sajátomat nagyon hosszúra,de nem tudom mostanában.Letöröm teljesen,ami nem túl esztétikus.Mindig elhatározom magamat,de nem megy.Idegi alapon működik,mostanában ideges vagyok sok dolog miatt,de én még is szeretnék leszokni róla.Nem rágom,úgy hogy ez is nehézség,mert azt bekenném valamivel,hogy keserűbb legyen,de tördelem.Segítsetek légyszíves,adjatok tippeket.
2010. jún. 14. 17:05
 1/1 anonim ***** válasza:
Próbáld meg keresni a stressz forrást és azt kiiktatni az életedből. A műköröm nem biztos, hogy megoldás van aki azt is letördeli az meg még csúnyább. Ha valami élénk lakkal kifestenéd az nem lenne visszatartó erő? Igyál naturlandos nyugtató teát hátha az segít vagy valeriánát szedj. vagy keress fel egy szakembert mert szerintem a legkisebb gond a körömtördelés valami nagyobb dolog állhat a háta mögött.
2010. jún. 14. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!