Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen parókát érdemes venni...

Jasmine999999 kérdése:

Milyen parókát érdemes venni és hol?

Figyelt kérdés
Rettenetesen rossz a hajam minősége, genetika, én is ezt örököltem. Nagyon nem érzem jól magam így,és szeretném nullásgéppel letolni, hátha erősebben kinő vagy hasonló. Szeretnék parókát hordani. Emberi hajból szerintem. Aki már használ ilyet, tudja hol lehet venni, hogyan kell ápolni, esetleg felrakni, mi az ami nagyon élethűnek tűnik, az írhatna, nagyon megköszönném, és rengeteg kérdésem lenne. Szőkét szeretnék, mert az eredeti hajszínem is olyan, és hosszút, amit lehet copfolni, és biztosan tart. 16 éves lány vagyok.

#paróka #haj #paróka ápolás #emberi hajból paróka #csipkeparóka #paróka felhelyezés #paróka vásárlás
2018. máj. 15. 17:51
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!