Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Lányok! Milyen praktikátok...

Lányok! Milyen praktikátok van arra, hogy puha legyen a hajatok?

Figyelt kérdés
Régóta ugyanúgy csinálok mindent a hajammal, használok hajbalzsamot és hajolajat is, amik nem az olcsó kategóriások, továbbá a samponom sem épp az. Korábban puha és fényes volt, de mostanában elég durva a hajam, és rossz fogású. Nem festettem soha. Minden tippre/szokásra/hajpakolásra kíváncsi vagyok!

2018. máj. 16. 20:52
 1/10 anonim ***** válasza:
Kókuszzsír vagy ricinus olaj. Nekem ez a kettő vált be.
2018. máj. 16. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy szilikonmentes termékeket használsz és ezért durva tapintású a hajad?
2018. máj. 16. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
A kokuszolajat én is nagyon szeretem, csak ajánlani tudom :))
2018. máj. 16. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Nekem az Ives Rocher hajregeneráló olaj az egyetlen, amitől gyorsabban kezdett nőni a hajam, és erősíti a szálakat.


Először felviszem a száraz hajamra, kb. fél órát hagyom, utána hajmosás, utana egy hajpakolás (keratinos). És szárításnál fésüléskönnyítő. (Schwarkopf, Gliss Kur keratinos)

2018. máj. 17. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
5%
Azért mennyire gáz, hogy srácként kell elmondanom az idióta buta csajoknak, hogy a fényes hajra semmi sem kell külsőleg, hanem olyan élet, olyan étrend. Hozzád nem érnék, ha külsőleg olajozod meg "ápolod" a hajad. Hajra csak sampon és balzsam kell.
2018. máj. 17. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

En lany vagyok de sajnos egyet ertek az elozovel. En haj manias voltam, tobb szazezret de lehet h egy milliot is rakoltottem az evek soran. A szuper termekekre, kezelesekre. Festve sem volt megis rossz allapotban volt.

Aztan most par eve csak Balea samponnal mosom, meg csak nem is balzsamozom, semmi mast nem hasznalok ra. Szedek Merz vitamint. Es most eletem soran eloszor gyonyoru a hajam.

2018. máj. 17. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

#5. Nem is hagynám, hogy hozzámérj. :)

Akinek száraz a hajtípusa, az ehet akármennyi vitamint, meg hajkapszulát, meg minden vackot, attól nem kezd el nőni hirtelen fényes haja.

A kókuszolajat én is ajánlani tudom, pakolásnak hajmosás előtt, illetve az utolsó hajöblítő vízbe kicsi (tényleg kicsi!) ecetet tenni, mert az lágyítja a vizet. Nem hiába mostak nagyanyáink esővízben hajat. :)

2018. máj. 17. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Almaecetes oblites :)
2018. máj. 17. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én kókusz- és makadámiaolaj keveréket használok rá pakolásként (házi keverék) és utána szép, csillogó és puha lesz a hajam.
2018. máj. 17. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én alverdés samponnal mosom és a végét lush hajápolóval kenem ha száraznak érzem. Nem tudom ki írta hogy nem érne hozzá olyanhoz aki olajozza a haját de egy bizonyos hossznál a természetes zsírosodás nem ér el a haj végéig. Pl nekem seggig érő hajam van, az utolsó 1/3át muszáj ápolni.
2018. máj. 18. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!