Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Szépség és divat » Bőr- és hajápolás

A kérdés

Zöld agyagot használhatom minden nap arctisztításra?

2018. máj. 17. 16:02  Privát üzenet  

A válaszok
A zöld agyag szárító hatású, így a mindennapos használatot nem ajánlanám.

A válaszíró 82%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/3Időpont 2018. máj. 18. 10:49 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Köszi, igazából most nem pakolásra gondoltam, hanem olajjal összekeverve átmaszírozni vele az arcvom esti arctisztításként arctisztító gél helyett

# 2/3Időpont 2018. máj. 18. 13:49 Privát üzenet
Igen, ertem, hát nem tudom, olajjal/mézzel összekeverve biztos nem szárít annyira, mint pakolásként. Én nem biztos, hogy használnám minden nap. Próbáld ki, és ha nagyon úgy érzed, hogy szárít, akkor használd kevesebbszer.

A válaszíró 82%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/3Időpont 2018. máj. 18. 13:57 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Braun silk epil 3 lila epilátort használhatom több helyen is?
Véletlenül bikini gyantát vettem arc gyanta helyett! Van valami különbség a kettő között? Használhatom ugyanúgy az arcomon?
Házilag készített bőrradír (olívaolaj, tengeri só) meddig áll el? Ha összekeverem, meddig használhatom fel?
Crystal nails clear top lakkját kaptam az eladótól, mint alap és fedő lakk, valóban használhatom mindkettőre?
Víz, olaj, és illóolaj kombó mennyire lehet alkalmas arctisztításra?
Mennyi ideig használhatom fel a teával kikevert cassiát (szenna)?

Kérdések a Szépség és divat rovatbólKérdések a Bőr- és hajápolás rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!