Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Lányok! Nektek is jobban áll...

Lányok! Nektek is jobban áll a kiengedett haj az összefogottnál?

Figyelt kérdés
Én kiengedett hajjal még elmegyek, de lófarokban úgy nézek ki mint egy férfias harcos vagy hasonló. :/ Valaki más is van még ezzel így?
2018. máj. 19. 18:16
 1/5 anonim ***** válasza:
90%
Nekem elég nagy homlokom van,a hajam eltereli róla a figyelmet,de ha össze van fogva..phu.. soha nem hordom úgy :D
2018. máj. 19. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
83%
Nem, nekem mindkettő jól áll. Ha behullámosítom, akkor még jobb. Szerencsés fejformám van. Más kérdés, hogy szinte mindig összefogom a hajam :D
2018. máj. 19. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Úgy gondolom, hogy nekem is jobban áll a kiemgedett haj, és többször is hordom így. Kényelmesebb és elegánsabb is.

Persze sokféleképpen fel lehet kötni a hajat, és van pár, ami jól állna, de sajnos reggelente nincs annyi időm, hogy mindig vörös szőnyeges frizukákat alkossak.

Viszont a “testnevelés órás” hajösszefogások annyira nem jönnek be magamon.

2018. máj. 19. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
50%
Nekem mindkettő jól áll. A fodrászom szerint "szép kis pofikám" van.
2018. máj. 20. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
A magas homlokom miatt egyik se igazán. Inkább a hajam egyik vagy másik oldalon való elválasztásával, vagy csatokkal szoktam trükközni. Imádom a frufrut is, de mivel göndör hajam van, és zsíros bőröm, ezért nem tudok ilyet hordani. :(
2018. máj. 24. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!