Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit csinaljak ha szoros a...

Mit csinaljak ha szoros a labam? (tobbi lent)

Figyelt kérdés

elég szoros a labam és tavaly már leborotvaltam és kb 2honap mulva nőtt vissza aminek magyon örültem hiszen nagyon lassan no de idén már nem szeretnem mert én elég sok időt töltök a szüleimmel és anya is lattam már h szoros a labam és ha leborotvalnam és meglátná az magyon ciki lenne

szeretnem gyantaztstni mert az oszt. társaim is csinaljak de nem is tudom hogy hogy mondjam el meg nem is engedne sueritnem



2018. máj. 24. 22:40
 1/2 anonim ***** válasza:
Én anno megmondtam anyukámnak, hogy már serdülök nekem ez kellemetlen hogy szőrös vagyok és mások is látják,megengedte végül olyan 12 éves koromtól...
2018. máj. 25. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Nyugodtan mond el anyudnak, ha meg nem engedi titokban leborotválod. Akkor már úgysem tud mit tenni, de miért is ne engedné?? Nekem ő maga szedte le krémmel 11 évesen,mert sajna már akkor durván szőrösödött a lábam,karom.
2018. máj. 25. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!