Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Váltanátok fodrászt csak mert...

Váltanátok fodrászt csak mert nem kedves veletek?

Figyelt kérdés

A mostani az eddigi legjobb fodrászom. Ügyes, gyors, rögtön megérti mit akarok és még jó áron is dolgozik. Az az egy bajom van vele, hogy nagyon nem kedves, néha egyenesen bunkó velem. Nem tudom hogy mindenkivel ilyen vagy csak engem nem kedvel, de én inkább az utóbbira gondolok. Soha nem beszélget, nem mosolyog, ha kérdezek valamit, egy mondatban válaszol. Pedig csak a hajápolással, esetleg a szalonnal kapcsolatban szoktam kérdezni, nem a magánéletéről. Gyakran járok hozzá, másfél havonta, és a nála töltött idő elég kínos. Az eredménnyel viszont mindig elégedett vagyok.

Hülyeség ezen problémázni? Örüljek hogy jó fodrászt tálaltam? Ti maradnátok vagy inkább keresnétek mást?



2018. máj. 25. 14:19
 1/8 anonim ***** válasza:
66%
Nem keresnék más. Nem azért megyek oda, hogy szeressenek, hanem, hogy elégedett legyek a frizurámmal, amiért fizetek.
2018. máj. 25. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
73%

Ne kezdeményezz beszélgetést, csak a legszükségesebbet.

Egy jó fodrász megfizethetetlen ebben a kontár világban.

2018. máj. 25. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
53%
Én örülnék neki, engem az ellenkezője zavar, ha sokat beszél a fodrász. De legalább mosolyoghatna néha
2018. máj. 25. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
60%

Ez a szolgáltatóipar, amit a pénzeddel tartasz fenn. Nem kötelező oda hordani a pénzed, hogy még rosszul is érezd magad. Egy ilyen helyen időt töltesz, és jól is kell érezni magad.

Számos jó fodrász van, akiknél nem érzed magad kínosan, menj oda.

2018. máj. 25. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, én biztosan nem mennék olyan fodrászhoz aki bunkó velem! A vendéggel kötelessége normálisan viselkedni, hiszen neki csinálsz azzal jót, hogy hozzá jársz. A beszélgetés alap dolog egy ilyen helyen, én képtelen lennék úgy ülni fodrásznál, hogy bunkó velem a fodrász. Teljesen más a hangulat ha beszélgetsz, és jól érzed magad. Én másik fodrászt keresnék, ha már egyszer fizetek, akkor tiszteljen annyira a fodrász hogy normálisan vàlaszol ha kérdezek tőle valamit.
2018. máj. 25. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Én váltanék,mivel Én vagyok a fizető vendég nehogymár kellemetlenül keljen éreznem magam x órán keresztül,mert Ő nem csíp.Ha engem nem csíp és nem tud még egy mosolyt sem elejteni vagy jó pofát vágni,akkor a pénzem se keljen neki.Én szerencsére találtam egy nagyon jó fodrászt,aki nagyon jófej,kedves és nem mellesleg brutál szépen is dolgozik.
2018. máj. 25. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Én örülnék ha nem beszélne velem, de be nem áll a szája és nem tudom hogy mondjam meg neki hogy nem érdekel hogy a lánya mit evett tegnap este eg mkt csinált az oviban.

Ettől függetlenül ha nem érzed magad jól, akkor válts. Te pénzed, te döntöd el hol költöd el

2018. máj. 26. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nekem ő lenne álmaim fodrásza, nagyon nem szeretem a szolgáltató iparral járó kötelező csevegést.

De kinek mi, ha téged zavar a dolog keress mást.

2018. jún. 4. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!