Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Piros Colorista hajszínezőt...

Piros Colorista hajszínezőt hogyan tudom teljesen eltávolítani a sötét hajamból?

Figyelt kérdés
S.O.S

2018. máj. 25. 22:28
 1/6 anonim ***** válasza:
C-vitamin porral vagy szódabikarbónával keverj össze sampont, fel a hajadra, rá fólia és sapka, hogy meleg legyen. Két óra után lemosod. Ezt többször is lehet ismételni, de szárít. SOS nem oldja meg holnapra, de idővel ki fog kopni teljesen.
2018. máj. 26. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, feltétlenül kipróbálom! :)
2018. máj. 26. 08:58
 3/6 anonim ***** válasza:

Csak egy kérdés: Spray-t vagy Washout verziót használtál?

Mert a Washoutokra már jópáran panaszkodtak, hogy nagyon nehezen jön ki.

2018. máj. 26. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Washout.

Ne próbáld ki!

2018. máj. 27. 09:56
 5/6 A kérdező kommentje:

Csak azért mondom, hogy nehogy úgy járj, mint én.

Kipróbáltam a szódabikarbónát és az ecetet is és így is rózsaszín még mindig... Igen, nagyon nehezen jön ki.

2018. máj. 27. 09:58
 6/6 julcsika45 válasza:

Szia.

Nem tudom aktuális-e még, de azért laírom az én történetem ezzel kapcsolatban.


Nekem még 2017 nyarán volt befestve a hajam ugyan ezzel az árnyalattal. Na most nekem az akkori hajszínem (rézvöröses szőke) tökéletesen befogta, és tényleg piros lett. A színe tetszett, de eszméletlen csúnyán kopott ki. Ha hiszed ha nem foltosra, de nem is az, hogy belül, ahol senki se látja, hanem olyan helyen, ahol mindenki látja, azaz kívül. Kétségbe voltam esve, hogy most mi lesz,mert egy az, hogy dolgoztam, és ilyen fejjel senki sem szeretne a lakásból/házból kilépni, a másik pedig az, hogy a suli közeledett, és oda sem lett volna a legszebb látvány ez a hajzuhatag. Ekkor édesanyámmal az internetre mentünk fel, ahol C-vitamin port alkalmaztak, ki próbáltuk, szedett le, de nem sokat. Utána jött a leszívatás. Ezzel BUGYI rózsaszín lett a hajam. A városba van egy kisebb kozmetikai bolt, ahol azt tanácsolta az eladó (fodrász is egyben), hogy 12%-os oxidot keverjünk össze a Colorista samponjával fele-fele arányban. Ez a módszer be is vált, ráadásul a hajat szépen lassan ki is lehet ezzel szőkíteni, aminek örültem egy kicsit. Később már nagyobb arányban ment az oxid, ezzel pedig a nagy része le is jött a festéknek. Később vissza lett festve az eredeti hajszínemre a hajam, azóta már 2x meggondolom a vörös árnyalatot. most a lila árnyalatot nézegettem az üzletben, de arról azt hallottam, hogy a szőkített hajnál zöldre kopik ki a színe, ezért egy kicsit féltem a méz szőke hajam. Nem tudom ebben van-e valami tapasztalatod, vagy valamelyik ismerősödnek, de én ez után kutakodom most.

2018. jún. 12. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!