Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit gondoltok erről a hajvasal...

Mit gondoltok erről a hajvasalóról? Olcsó és nekem csak félhosszú hajam van.16/f

Figyelt kérdés
[link]
2010. jún. 15. 13:35
 1/7 anonim ***** válasza:
clatronic f*szt se ér :D de a te max 10 cm-es hajadra lehet hogy jó :)
2010. jún. 15. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Lehet,hogy olcsó,de mire elküldik,ugyanannyi,mintha vennél egy rendeset.. ezekkel nem lehet rendesen hajat vasalni,max ha egyenes a hajad..de ha hullámos vagy göndör,akkor felejtsd el.. Remingtont vegyél,ami sima,kerámialapos már 3990 láttam,és az márkás is,és 200fokig melegít!
2010. jún. 15. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nekem ilyen volt.Elég jól kivasalta az enyhén hullámos hajamat(de,azért nem tűegyenesre),de mikor kimentem az útcára akkor már ugyanolyan hullámos volt,mint előtte.Szóval tényleg nem ért semmit!Tetejébe még rendesen megtörte a hajamat is.Szerintem felejtsd el!


15/L

2010. jún. 15. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
89%

MIÉRT KELL FIÚKNAK HAJVASALÓ? Ezt sosem fogom megérteni. Ok, nekem is göndör a hajam,de inkább legyen göndör a vége és természetes, mint tök egyenes mint az egyik meleg osztálytársamnak.


15/f

2010. jún. 15. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
azt csinál a hajával amit akar
2010. jún. 15. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
nemakarom tökig egyenesre mint az emoknak van, csak hátul felgöndörödik meg ilyenek. 1-2 helyem vasalnék csak rajta, ahogy eddig tettük haverommal. csak nyáronm nem tudunk talizni...
2010. jún. 15. 20:16
 7/7 anonim ***** válasza:
Ne vasald a hajad, odavagyok a göndör hajú fiúkért... :)
2011. jún. 26. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!