Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hamar zsirosodi hajtöre mi a...

Hamar zsirosodi hajtöre mi a legjobb ami megszünteti?

Figyelt kérdés
3naponta mosom a hajam mert addigra már szörnyü lesz..igaz h a zsiros samponok nem használnak rá és inkább érdemes lenne száraz hajra valot vennem?
2010. jún. 15. 15:04
 1/5 anonim ***** válasza:

a head & shoulders nagyon jó minden hajtípusra. csak az a baj hogy nem magyarázzák el hogyan kell használni és úgy nem is megy. az egyik fodrász mondta: 1:megmosod rendesen

2: megint megmosod, habosra és a hajadon hagyod amíg el nem habzik. nekem tényleg bevált

2010. jún. 15. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

száraz sampon használ csak az a vaj vele hogy ha túl saokat teszel a fejedre amikor majd meg akarod mosni érezni fogod hogy teljesen kiszárad a hajad szóval akkor mindenképp használj balzsamot

am én 2 naponta mosok hajat mert nekem is hamar zsírosodik de akkor inkább a hajmosás mint a száraz sampon :)

2010. jún. 15. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
kösz a választ a head and shoulders melyikjét érdemes a zsiros hajra valot?
2010. jún. 15. 16:31
 4/5 anonim ***** válasza:
ez engem is érdekelne :D
2010. jún. 15. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
nekem olyana hajam hogy megmosom este,másnap délre zsíros... a szárazsampon volt a megmentőm,viszont tényleg száríja! nem csak a hajat,hanem viszket a fejbőröm tőle és korpás is lettem!!már nem használom hanem korpára ien szreket de arra se használ semmi...nekemm az elseve tükörfény zsíros hajra vált be (rózsaszin, és egy zöld négyzet van a közepén ami a zsíros hajra "utal" :p )de így se bír ki 2napnál többt így összekötve hordom mert nem egészséges heti 2nél többször mosni,mondta fodrászom.
2010. jún. 16. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!