Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen hajápoló szereket...

Milyen hajápoló szereket használtok?

Figyelt kérdés
Kíváncsi lennék:Sampon márkával együtt,hajlakkok,hajhabok,hajvégápolók,hővédő minden.Köszi előre is!Festettés természetes hajra is.Pls írjátok le h az adott szereket festett vagy természetes hajra használjátok e,és milyen színű hajra.Köszi előre is!DE MINDENT ÍRJATOK LE AMIT A HAJATOKRA HASZNÁLTOK!
2008. okt. 30. 22:10
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem barna nem festett hajam van,és rózsaszínű Elseve sampont és külön hozzá hajvégápolót ugyanabbó a fajtából,meg Glis Kur azonnali hajregeneráló balzsamot használok.Hajlakkot nem használok,helyette waxot teszek a hajamra,és az pedig Wella.
2008. okt. 30. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Én Schauma csalános sampont használok.Balzsamnak szintén Shauma-t de azmár kókuszos vagy milyen, száraz hajra való azalényeg.Szoktam néha dúsító hajhabot is használni:Avon Advance Techniques.Mivel simítom is a hajamat ezért Loreal Hot Liss-t is használok,krém formájút.A hajam természetes szőke.
2008. okt. 30. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Nekem sötétbarna a hajam és vörösre festem,ami csak a kimondottan sötét hajra ajánlott festékkel lesz jó.

Sampon,balzsam:Nivea-festett hajra

hajlakk:Taft

2008. okt. 30. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Sampon: Gliss kur Oil, csalánteás öblítés

Hajvégápoló Gliss kur,balzsam vagy Gliss kur, vagy Insicht Henna.

Derékig érő göndör haj, középbarna, már nem festem. Hajfixálókat sem használok.

2008. okt. 30. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Termeszetes barna hajra Schwarzkopf-tol sampon (yoghurt es lime, vagy a PRO-Vitamin B5-ot). Vasalom a hajamat babyliss keramias vasaloval.
2008. okt. 30. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

derékis érő barna hajam van, nem festem, soha nem szárítom.

Sampon: tök mindegy, mindig más.

Balzsam: insight henna, tégelyes.

Nem kimosható balzsam: gliss kur fújós, 2 komponensű

Hajvégápoló: gliss kur


gyönyörű, egészséges hajam van. :)

2008. okt. 30. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

hamvas szőkére festett hajam van:

sampon:schauma hamvasító,aztán leöblítem,és megmosom fructis szőke samponnal is...lemosom,balea kókuszos,festett hajra való balzsam,néha ugyanilyen pakolás...kimosom..és szárítom..ha nagyon kócos,akkor lilliputz fésüléskönnyítő spray.

2008. okt. 30. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Sunsilk sampon zsíros hajra, aztán Glis Kur azonnali hajregeneráló balzsam. Ha megyek valami buliba, akkor hajegyenesítés előtt Got2B straight on-t teszek a vizes hajamra.
2008. okt. 31. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Szia.Nekem szőke hosszú és szerencsére egézséges hajam van.Én nemhiszek az olyan termékekben amit dm-be és rossmanba lehet kpni ezért mindig fodrászkellékes boltba veszek hajápolókat.A sampon az sose állandó de megmosott hajra yunsey hajujraépitőt rakok és a hajvégeimre pedig yunseis hajvégápolot.
2008. okt. 31. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
100%
Nekem sötétszőke természetes hajam van. Én egyszerű Baba sampont meg balzsamot használok őszibarack kivonattal. Én pozitívan csalódtam benne, szép fényes lett tőle a hajam, meg könnyű kezelni. Ezeknkívül használok még Got2b hajkiegyenesítőt, meg Taft hajlakkot.
2008. okt. 31. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!