Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Egy nagyon pici helyen az...

Egy nagyon pici helyen az arcomon hámlik a bőr. Kb 1 centis terület, szóval nem vészes. Ettől függetlenül mehetek szoliba igaz?

Figyelt kérdés
a másik, hogy milyen krémeket használtok szolizás után, h ápoljátok a bőrötöket? A babaolaj tényleg jó?
2010. jún. 15. 15:58
 1/4 anonim ***** válasza:

Ne menj szoliba, bőrrákos lehetsz tőle :S

Inkább menj ki szabad levegőre, 1-2 nap alatt ott is le lehet barnulni már. Persze kend be magad előtte nehogy leégj, én is voltam strandon és rendesen leégtem... :)

2010. jún. 15. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

nem ez volt a kérdésem.

megy a... napozni.

tanulj meg olvasni, kösz.

2010. jún. 15. 16:12
 3/4 anonim ***** válasza:

szerintem azért hámlik a bőröd, mert a szoli tök kiszárítja ( egyik ismerősöm kb 35 éves és úgy néz ki a szoli miatt, mint egy 50 éves.. a bőre ráncos és hámlik..) a nap is lehet káros ugyanígy, de még sem olyan szinten. pont ezért szerintem hanyagolnod kéne a szolit, ha nem akarod, hogy az egész fejed olyan legyen, mint az ismerősömnek.

igen a babaolaj szerintem jó, mert a babaáknak nagyon érzékeny a bőre és ápolni kell.

2010. jún. 16. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

megégtem, azért hámlik kicsit. nem járok sokat szoliba és nem engedem h kiszáradjon a bőröm:)

na mindegy ma rászolizok, ha jól emlékszem anno is bevált. csak nem megyek annyi időre.

csak azt hittem vannak itt "nagy szolisok" akik tudnak tanácsot adni.

a szolárium egészséges, maradok ennél.

2010. jún. 16. 12:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!