Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hajpláza vélemények?

Hajpláza vélemények?

Figyelt kérdés
Szeretnék a Hajpláza.hu oldalról rendelni, de nem tudom megéri-e. Nekem túl olcsónak tűnik. Aki rendelt onnan milyen véleményetek van róla? Tincsezett 55cm-es emberi hajat szeretnék majd rendelni.

2018. máj. 29. 23:06
 1/2 anonim válasza:

Szia!

Én nem ajánlom, tavaly rendeltem onnan csatos póthajat, azt írták 100% emberi haj, a fodrászom azt mondta, hogy nem az. Látszik is rajta egyébként, nagyon könnyen gubancolódik, alig lehet kifésülni, és vasalni se lehet. Írtam is nekik emailt, de nem cserélik ki, mert szerintük “rosszul” kezeltük, és azért lett ilyen. Hát nem tudom, egy 100% emberi hajat szerintem lehetne vasalni, de mindegy... 500 forintot nem adnék érte mostmár, nemhogy 30 ezret.

2018. máj. 30. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 21Baby21 válasza:
Igaza van, barbie baba hajat árulnak, ne higyjetek nekik, én megosztottam, hogy micsoda ocsmányságot adtak el és letiltottak, borzalmas műanyag haj, ha nem akartok sírni h ezt vettétek meg tőlük soha. Főleg szőkében 45 cm-ből 10 centi marad egy hónap múlva. Szálfordított mindegyik. Pénzéhes népség, ne dőljetek be.
2021. máj. 20. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!