Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen hajápolót ismertek,...

Milyen hajápolót ismertek, ami az egész hajat erősíti, mélyen regenerálja?

Figyelt kérdés

Itt olvasok ilyenről h Varga csepp, meg tudom h vannak kapszulák, de mégis. Ampullából tudom melyik a jó, a legjobb, de az nagyon sokba kerülne, h állandóan vegyem.

olyanok írjanak kérem, akik használták már az adott termékeket.

köszönöm.


2010. jún. 15. 17:14
 1/5 anonim ***** válasza:

A hajat belülről kell táplálni,kenhetsz rá ***** is,ha belülről nincs rendben.Halolaj vagy lenolaj kapszula.Dm-ben két havi adag 800 Ft.

Próbálkozhatsz babáknak való termékkel,az kímélőbb,de azt ne hidd el,hogy a sampon tényleg táplálja a hajat.Az csak tisztításra való.

2010. jún. 15. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
belülről vitaminokkal tudod táplálni, kívülről pedig ami a legjobban táplálja a házi jellegű pakolsok , azok közül is a méz, a tojássárgéja és az avokádó.
2010. jún. 16. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

ki kérdezte a sampont?:D :P

egyébként inkább igen, kapszulára gondolok.

megnézem ezeket akkor. Te próbáltad már, ha megkérdezhetem? Halolajat vagy a másik fajtát?

2010. jún. 16. 13:39
 4/5 A kérdező kommentje:
hát ez a halolaj kapszula inkább másra való..erek karbantartására meg effélék, szóval az tuti kilőve:S
2010. jún. 16. 13:42
 5/5 A kérdező kommentje:
elvileg ez a ricinusolaj nagyon jó..hát nem tudom. nem akarom feleslegesen összeolajozni a hajam. még nézelődök..bárki tud erről is vmit, írhatja.
2010. jún. 16. 15:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!