Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Használt valaki edesmandula...

Használt valaki edesmandula olajat hajra? Fenyesebbé teszi?

Figyelt kérdés
Valami természetes hajolajat keresnék, amit hajmosás után viszek fel a hajamra, és ami segítene fényesebbe tenni. Szoktam pakolást használni rá, kokuszolaj, olívaolaj keverékéből, de valahogy nem olyan fényes mint szeretném. Pedig szedek vitaminokat is. Esetleg Alverde hajolajakat próbálta valaki?
2018. máj. 31. 12:25
 1/4 A kérdező kommentje:
Ja és nincs festve a hajam, sosem volt. Hőt keveset hasznalol rá, csak megszárítom a hajam heti egyszer, de ennyi. Hajvasalas, gondorites max évente egyszer kétszer. Szedek sörélesztőt, magnéziumot, vasat, multivitamint, D vitamint, omega 3 kapszulát. Sok sok vizet iszom. Sok gyümölcsöt eszem.
2018. máj. 31. 12:34
 2/4 anonim ***** válasza:
56%
Miért akarod, hogy fényes legyen? Mosd ritkábban, ha elkezd zsírosodni, szép fényes lesz.
2018. máj. 31. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
én pont az alverde hajvégápolóját használom, nekem bevált. viszont ha ennyi vitamin meg pakolás mellett se fényes a hajad akkor valószínű ilyen a hajtípusod
2018. máj. 31. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Heti egyszer szoktam mosni mindig. A kokuszolajos pakolást nagyon szeretem, tök puha lesz tőle a hajam, de fényesnek nem olyan fényes mint szeretném.
2018. máj. 31. 14:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!