Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Strandra megyek hogy legyen a...

Strandra megyek hogy legyen a hajam?

Figyelt kérdés

Lapockámig ér a hajam,de tépett.Strandra megyek és nem szeretem ha ki van engedve a hajam.

Hogy fogjam össze?Konytba nehéz összefogni úgy,hogy meg is maradjon,mert tépett.Itt meg a lakk sem ér sokat,ha úgy is vizes lesz a hajam.

15/L


2010. jún. 15. 19:18
 1/4 anonim ***** válasza:
szerintem fogd össze magasan szoros lófarokban, a rövidebb tincseket amik nem érnek bele, rögzítsd hullámcsattal:)
2010. jún. 15. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én copfba szoktam fogni a hajamat, és ilyen [link] fésűs csattal szoktam kontyszerűen feltekerni.
2010. jún. 15. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
én mindig magasra felfogom, de aztán úgyis víz alá megyek, akkor meg kibontom, mert úgy kényelmesebb sokkal és csak akkor fogom össze, amikor elmegyünk és már száraz valamennyire
2010. jún. 15. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Nekem is ez van de én 2 copfot csinálok. Ez akkor is jó, ha rövidebb a hajad (azért nem olyan nagyon). Sok sikert.😊
2016. jan. 25. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!