Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A fiúknak bejön az ilyen haj?

A fiúknak bejön az ilyen haj?

Figyelt kérdés

Nagyon, vagyis túlságosan nőies és kislányos arcom van, és a stílusom is olyan (nem kislábyos, hanem csajosabb), és emiatt a hosszú haj egyszerűen nem ment az arcomhoz, játékbabás, nagyon basic sampon-reklám modelles voltam tőle, ezért levágattam olyanra, hogy oldalt és hátul fel van nyírva középen meg hosszabb kb 6-7 centis, szóval ilyen (undercut) pixie. Én nagyon szeretem, és mások szerint is nagyon jól áll, ,,dögösebb'' lettem tőle, de fiúk véleményére is kíváncsi lennék úgy általánosságban.

Van olyan fiú, akinek ez bejön? Pro kontra? Szerintetek vonzó lehet egy lány rövid hajjal is?



2018. jún. 1. 23:01
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Persze
2018. jún. 1. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Tud jó lenni. Képet esetleg privátban tudsz küldeni?
2018. jún. 1. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Dobj egy képet mindkét hajjal, és megmondom hogy suerontem melyik a jobb :)
2018. jún. 1. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Általában a sima, egyszerű, hosszú haj a szebb, szerintem.
2018. jún. 1. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
40%
Kép jobb lenne de szerintem Yes,Ja, Sí, Tak
2018. jún. 2. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

1 kép többet mond ezer szónál, úgyhogy legalább valami hasonlót mutass:)

Hiába írod le a ,,bútort" attól még amit te látsz és mások elképzelnek teljesen más lesz.

Ez embereknél pedig még inkább igaz:)

2018. jún. 2. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nekem a rövid hajú lányok a gyengéim :) 23F
2018. jún. 2. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ne aggódj. Bármit csinálsz a hajaddal, lesz akinek tetszik és lesz akinek nem, nem vagyunk egyformák. Arra hallgass, hogy te hogy érzed jól magad a bőrödben. Én egyébként konkrétan imádom a rövid hajú lányokat, biztos vagyok benne, hogy a te esetedben is nagyon vonzónak találnám. :)
2018. jún. 2. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Imádom :D
2018. jún. 2. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!