Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Nyáron a heti 3 hajmosás sok?

Nyáron a heti 3 hajmosás sok?

Figyelt kérdés
Hosszú hajam van, kb hát középig vagy kicsit tovább ér. Hetente 2x szoktam hajat mosni, vasárnap és szerdán, de valahogy kevésnek érzem. Ti hetente hányszor mostok hajat?

2018. jún. 2. 15:13
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

2 naponta mosom, néha naponta. Fenékig ér és sajnos 2 nap után már borzasztó ocsmány felül.

Ilyen melegben egyébként szerintem nem is árt többször mosni a hosszú hajat, mert jobban beizzadsz alatta. Ha meg tengerben, klóros vízben fürödtél, akkor pláne jót tesz neki, ha megmosod.

2018. jún. 2. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! :) :)
2018. jún. 2. 16:06
 3/7 anonim ***** válasza:
Én is kétszer mosom, sajnos nekem is ennyiszer kell... Zsírosodik, izzadok stb. Minden nap nem egészséges állítólag, de mindenkinek más a haja. Heti 3 hajmosástól tuti nem lesz semmi baja. :)
2018. jún. 2. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én egyszer mosom hetente, ha többször mosnam, akkor jobban zsirosodna. De nagyon sokan mossák 2-3 sőt több alkalommal is hetente. Ha kevesebbet mosod, az jobb, de igazából mindegy.
2018. jún. 2. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
7-szer mosom egy héten, télen-nyáron.
2018. jún. 2. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! :)
2018. jún. 3. 10:37
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
En naponta mosom evek ota, pont nem erdekelnek a beszologatasok masok reszerol, hogy minek. Azert, mert nekem igy jo.
2018. jún. 3. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!