Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit tegyek hogy enyhítsem a...

Mit tegyek hogy enyhítsem a fájdalmat?

Figyelt kérdés
Ma nagyon leégtem a medencén,alig mozgok,nagyon fáj a vállam,lehet valamit csinálni h enyhítsem a fájdalmat??
2010. jún. 15. 20:31
 1/5 anonim ***** válasza:
Aloés krémek jót tesznek az "égett" bőrnek. Ahol pedig a legjobban fáj, ott használhatsz Fenistilt, én az arcomra mindig azt teszek, és 1 nap után már elig fáj, 2 nap után pedig már nem is piros. :)
2010. jún. 15. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

A legjonn az aloe verás termékek, de azok közül se mindegy hogy milyet veszel. Boltban vacak termékeke vannak és a bolti aloe verás"taratlmú" termékekbe nincs annyia alo hatóanyag, ami kifejtené a hatását.

Használj Forever Livinges termékeket.

Nagyon jó az aloe First spray és a az aloe vera zöld krém.

Valamelyik nap megégettem hajvasalóval az ujjamat.Abban a pilanatban ahogy megsütöttem csúnyán bepirosodtt, bedagadt egy kicsit és iszonyatosan égett. Rögtön bekentem a zöld keémmel és ahogy a zselé felszívódot abbana pillanatban megszűnt ez az égető fájdalom, mintha semmi nem törént volna. A duzanat és a pirosság pár nap múlva gyorsan elmúlt.Napi 3x tuti kentem

Ja nincs aloés terméked, akor kenj tejfölt az égett bőrre és borogasd hideg vízzel.

Máskor tessék használni napfényvédőkrémet. A legjobb az FLP-s aloe verás Sunscreen :)

2010. jún. 16. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :) használtam én 50 SPF-es naptejet de úgylátszik nem sokat ért :D
2010. jún. 16. 14:31
 4/5 anonim ***** válasza:
Milye márkájú naptej megkérdezhetem?
2010. jún. 17. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Top Ten,sunscreen lotion
2010. jún. 22. 13:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!