Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Miért nem tudom szépen kivasal...

Miért nem tudom szépen kivasalni a hajam? Jo vasalom van pedig (Remington) alapbol kicsit hullamos a hajam de megse lesz olyan szep fenyes mint mikor baratnom vasalja. Olyan mintha sok hajam lenne pedig nincs és szétáll ezért vasalom 160fokon.

Figyelt kérdés
Valami tipp? Ti hogy szoktátok?Segitsetek!!!

2018. jún. 6. 14:57
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem rosszul vasalod. Mindig kicsi tincseket válassz le, azokat vasald külön-külön, szépen lassan húzva végig a hajvasalót, ne kapkodj vele.Fésüld ki a hajad szépen vasalás előtt,közben és utána is.Ha ezeket mind betartod, sikerülnie kell. Nem árt, ha használsz hővédőt is.
2018. jún. 6. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
160 fokon mit is vársz? Az én hajam nem a leggöndörebb és a legdúsabb , de így is minimum 180 fokon kell vasaljam ahhoz hogy egyenesebb és tartósabb legyen. Lehet hogy nem jó neki, nem is vasalom sokszor, de mikor vasalom akkor legyen rendesen kivasalva.
2018. aug. 3. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!