Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Igaz, hogyha ilyen aproba...

Igaz, hogyha ilyen aproba felfonatom a hajam el fog hullni? (kep)

Figyelt kérdés

[link]



szeretnem igy megcsinaltatni de anyum azt mondta hogy hamar el fog ott hullni. nem tudom. mit gondolsz errol?


2010. jún. 16. 11:24
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
a képen hol a fonás?
2010. jún. 16. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
ezen a képen hol a hajfonás ? na mind1. azt hiszem tudom mire gondolsz. attól, hogy 1x befonatod nem fog kihullani a hajad..
2010. jún. 16. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
Gondolkodj is egy kicsit néha. Mi a franctól hullana ki? Azért, mert fonják-zselézik-kondiciozzák? Hullani max. a festéstől szokták mondani, de én abban se hiszek.
2010. jún. 16. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
Egyszeri alkalomtól nem fog kihullani , nyugodtan csináltasd meg, de hosszútávon valóban károsítja a hajhagymákat.
2010. jún. 16. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
Minden,most divatos kence-fice károsítja a fejbőrt és a hajhagymákat,ha állandóan,vagy sűrűn használják. Egy-két alkalommal még nem árt.
2010. jún. 16. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
ez apron van felfonva nem? es azert hullana ki, mert szorosan van a fejhez kotfe es a hajhagymaknak nem jo a huzigalas.
2010. jún. 16. 12:16
 7/20 A kérdező kommentje:

bocsi. nemtudom mi lett a linkel. mikor belinkeltem meg az a kep volt. nemtudom mert lett mas. itt a haj:D [link]


ezen az oldalon az utolso elotti

2010. jún. 16. 12:26
 8/20 anonim ***** válasza:
de ez sincs apróra befonva
2010. jún. 16. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
de...ez nagyon apron fel van fonva. nem tudom melyik kepet latjatok. en arrol beszelek amikor a csajnak a feje oldalt van es olyan soreny felesegbe jon le a fejtetojenel mivel oldalt aprora van felfonva.
2010. jún. 16. 12:35
 10/20 anonim ***** válasza:
még mindig nem jó a link :) mit jelent az hogy el fog hullni?, talán ki fog hullni :) mutasd meg normálisan a linket! utána tudunk segíteni!
2010. jún. 16. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!