Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hullámos hajúak! Ti hogyan...

Hullámos hajúak! Ti hogyan magyarázzátok meg, hogy nem kócosak vagytok, hanem természetesen hullámos a hajatok?

Figyelt kérdés
Nagyn sokáig vasaltam a hajam, mindenki egyenes hajjal ismert meg. Életmódot váltottam és felhagytam a hajvasalással, de a hajam természetesen hullámos (olyan kócos kinézete lesz ettől, de fésüléskor pedig szénaboglya). Nem igazán fésülhetem ezért, csak óvatosan, inkább a tincseket szétválasztva. (Váll fölött ér a hajam) Nagyon zavar, hogy az ismerőseim, akik eddig egyenes hajjal ismertek, most azt hiszik, hogy nem fésülködök és mindig megjegyzik, hogy kócos vagyok, pedig nem is...Ti hogyan tudjátok büszkén felvállalni a hullámos tincseiteket? A válaszokat előre is köszönöm! :)

2018. jún. 11. 15:07
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Megfelelő sampkn, balzsam és hajszárítási mód.

Így egyben maradnak a tincseim, és nem lesz kócos hatású.

2018. jún. 11. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem vasaltam soha.

De kiszárítom nagyjából. Így nem szögegyenes, de ápolt kinézete lesz.

Vagy becsavarom, így jobban látszanak a hullámok.

Van az a típus, amelyik sajnos tényleg ápolatlannak látszik, ha semmit sem csinálnak vele.

Egy jó frizuraválasztás is segíthet. Lehet, hogy nem jó a hajadhoz a jelenlegi frizurád.

2018. jún. 11. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Hát én sokáig fésültem és nagyon hülyén néztem ki vele, szanaszét állt a hajam. Szóval csak hajmosás előtt fésülöm ki, hogy a kihullott hajszálak kijőjjenek. Am utána sosem fésűlőm, másnap sem...

Én nem veszek extra sampont vagy balzsamot, ami kifejezetten erre a hajtípúsra való, persze van akinek bevállik.

Ha hajat szárítok, főleg télen, előre dobob a hajam és úgy szárítom. Sokkal dúsabbna tűnik és egybe fogja a tincseimet.


Figyelj, ha olyan "kócos " hatású nem baj, az a te különlegességed. De persze azt is lehet szebbé tenni. Próbálj meg hajhabot használni. És ha valaki azt mondja kócos vagy, az nem ismeri az egyediséget, csak az egyenes hajat, ami olyan uncsiii

2018. jún. 11. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Tony and Guy márkától kezdtem használni a Curl Sculpting sprayt amikor én is "életmódot" váltottam
2018. jún. 11. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Az enyém is ilyen, én is sokat szenvedtem vele mielőtt rájöttem hogy formázó krémet kell rá tenni hogy szép legyen. Én se fésülöm csak mosás előtt, mosás után pedig a még nedves hajamba rakom a balzsamot és levegőn hagyom megszáradni. Nekem így szép,
2018. jún. 11. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!