Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A kimosható hajszínező roncsol...

A kimosható hajszínező roncsolja a hajat?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy egyszer majd el akarom adományozni a hajam (még nem olyan hosszú szval majd 1-2 év múlva) de találtam egy barna hajszínezőt a dmbe, fújós, csak a végére használnám mert már nagyon unom a hajam színét.Ez lesz valamilyen hatással a hajamra? A válaszokat köszönöm :)

2018. jún. 11. 19:20
 1/1 anonim ***** válasza:
Nekem egyik ismerősöm festette a haját és eladományozta, persze a mai napig nem hiszem el mert én úgy tudom nem lehet festett hajat adományozni pláne gyerek parokának aminek ő "küldte". Szerintem ha csak egyszer szinezed be az oké mert a szinezők nem belülről hatnak szoval a szerkezetét nem roncsolja
2018. jún. 12. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!