Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Balayage haj? Többi lent.

Balayage haj? Többi lent.

Figyelt kérdés

Akiknek balayage hajuk van, milyen gyakran jártok vele fodrászhoz festetni? Nyilván tőfestés az alap, de milyen gyakran kell a végeit festetni?

Attól mert szőkés a vége nem fog jobban roncsolódni az alja?

Nektek mennyiért csinálta fodrász Budapesten?



2018. jún. 13. 07:11
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Én akartam ilyen hajat, de nem lehetett, mert a hajam világosra van festve. És a fodrász nekem azt mondta, hogy a töve az eredeti hajszín és azt szőkítik ki. A világos részét pedig nem hiszem, hogy újra festik, mivel az nem halványúl vissza az eredeti hajszínhez, max még világosabb lesz a naptól. Az én szőke hajam végét sose szoktam festeni.

Valamilyen szinten biztos, hogy roncsolódik a haj, de ez attól is függ, hogy mennyire szőkítik ki, milyen vastag a hajad, stb.

Én olyan 17.000-20.000-re tippelnék, de ez ugye a fodrásztól is függ.

2018. jún. 13. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!