Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan érhetném el, hogy ne...

Hogyan érhetném el, hogy ne barnuljak egyáltalán?

Figyelt kérdés

70 faktoros naptej megvan, de úgyanúgy barnulok, annyi hogy nem égek le.

Tavaly nagyon barna voltam és visszanézve a régi képeket röhelyes voltam a vörös hajammal és a barna bőrömmel. Nagyon szörnyen állt. Ezt szeretném ezen anyáron elkerülni. Sajnos már egy kicsit lebarnultam, hogyan koptathatnám le ezt a színt? A munkámból kifolyólag sokat ülök autóban és ott éri a karomat és az arcomat a nap.

Minden ötletet szívesen fogadok.


2010. jún. 16. 19:13
 1/1 anonim ***** válasza:

Szerintem akkor az használna leginkább, ha valami lenge felsőt hordanál, ami eltakar, de nem sülsz meg benne.

Esetleg segíthet, ha átdörzsölöd bőrradírral.

Az tapasztalat, hogy mikor nyáron gyantáztam a lábam, képtelen voltam lebarnulni, mert a gyantázás során mindig el lett távolítva a lebarnult bőrréteg.

Amúgy nagyon szimpatikus, hogy nem követed a hülye divatot, és így egészséges is maradsz!

2010. jún. 16. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!