Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Fessem platinára, vagy satírt...

Fessem platinára, vagy satírt tegyek a hajamba?

Figyelt kérdés
Idáig mindig ezüstszőkére festettem, de a fodrász sosem szőkítette ki, hanem a festéket simán rákenyte. Később a hajam legalja szinte fehér volt, középen rezes szőke, a teteje pedig barna volt a lenövés miatt. Váltottam fodrászt, satírokat tetettem bele,és nekem nagyon tetszett a végeredmény, de ahol nem festette, ott ugye megmaradt ez a rezes beütés, hamvasító sampon ellenére is. Satírokkal szerintem még mindig nem lehetne elfedni a színt, és ezért gondolkozok a tiszta platinán, de akkor meg tönkremegy a hajam, illetve csúnya lesz a lenövés. Valakinek valami tippje?
2018. jún. 19. 16:29
 1/2 anonim válasza:
Ezt neked kéne eldöntene,nem?
2018. jún. 22. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Én is festem a hajam de nem változtetom soha a színét. Egyszer próbáltam de nem éreztem természetesnek az új

színt, így maradt a régi.

Milyen szín áll neked jól? Nézz a tükörbe. Ha fehér bőrű vagy akkor a platína szőke sápasztani fog. Abban az esetben jobb ha színes a hajad mert élénkít. Ha barnább a bőröd akkor jobban válogathatsz a színekben. Ha kék a szemed ahhoz is nagyon jól áll a színes haj. Ha más színű (zöld vagy barna) ahhoz viszont természetellenes a világos szőke, de attól még lehet, hogy jól áll

2018. júl. 16. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!