Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Miért csak a bal oldalon...

Miért csak a bal oldalon jelennek meg ősz hajszálak?

Figyelt kérdés

14 éves koromban jelentek meg az első ősz hajszálak, de csak a bal oldalon. Most 21 éves (férfi) vagyok, és elszórtan néhány ősz hajszálam van mindig. Tizen-huszonvalahány. Szoktam kihúzgálni, de mindig találok újakat.


1. Miért tapasztalom ilyen fiatalon ezt?

2. Miért csak a bal oldalon?

3. Tudok-e tenni ellene? (természetesen nem hajfestésre gondolok)



2018. jún. 22. 15:08
 1/3 anonim ***** válasza:
Fiatalon is előfordul. Ez normalis. Max nem jelentős mennyisėgben, de ahogy idősebb leszel egyre több lesz. Miėrt csak egyik oldalt? Passz... Csak úgy. Tenni semmit nem tehetsz a festėsen kívül. Amelyik egyszer ősz lett az is marad.
2018. jún. 22. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Hm, hát jó lenne pedig valamit vitamint/ pigmenttermelést serkentő dolgot bevinni a táplálékkal, hogy ha kihúzom, ne újra festékhiányos haj nőjön ki. Nem értek hozzá, azért írom ilyen konyhanyelven..:D

Nem zavarna, ha nem lenne majdnem fekete hajam. Így az a pár szál is világít kb benne :D

2018. jún. 22. 15:16
 3/3 anonim ***** válasza:

Bocsi az offért, csak azért írok ide, mert én is kíváncsi vagyok a válaszra, hátha tudja valaki. :D

Hasonló cipőben járok, 21 évesen, szintén nagyon sötét hajjal, csak nekem a jobb halántékomnál/fülemnél vannak az ősz szálak, és lány vagyok. Érdekes, hogy csak az egyik oldalon.

2018. jún. 22. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!