Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mi legyen a hajfestékkel, kuka?

Mi legyen a hajfestékkel, kuka?

Figyelt kérdés
Tegnapelőtt vettem egy újfajta csokibarna hajfestéket, megcsináltam az allergia tesztet, és sajnos allergiás vagyok rá. Nem tudom, most mit csináljak vele. Sajnos távol lakom a családtól, barátoktól, az itteni ismerőseim pedig egyáltalán nem festenek hajat, legalábbis nem ilyen színűre, szóval elajándékozni sem tudom. Dobjam ki? Vagy esetleg eláll addig, (1-2 hónap), amíg oda nem tudom adni az egyik barátnőmnek? Csak a festékkrém tubusát nyitottam ki, nem kevertem be. Sajnálnám, ha a kukában végezné, nem volt drága, de azért mégiscsak pénzt adtam érte, és a doboza alapján nagyon szép színe van. :(
2018. jún. 23. 07:24
 1/5 anonim ***** válasza:
Sok helyet nem foglal egy doboz festék úgyhogy elall amíg odaadod másnak.
2018. jún. 23. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Így eláll persze fél évig is akár. Tovább ne igen tárold.
2018. jún. 23. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
51%
Felbontva ne tárold 2 napnál tovább se......pláne oda ne add másnak hogy használja. Igen, kuka!
2018. jún. 23. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

3#Érdekes vagy!


Fodrász vagyok. Akinek csak fél tubus hajfesték kell a hajára szerinted kidobjuk a másik felét?!?. Vagy vannak az úgynevezett komplementer színek amiből esetenként csak 4-5 gramm kell a festékbe az árnyalat miatt (hogy értsétek: pl valakinek sárgás a szőkéje akkor teszünk pár gramm lilát a festékbe, vagy ha valakinek zöldes árnyalatú lett a hajszíne az otthoni össze vissza festegetéstől akkor pirosat teszünk bele) . Nem dobjuk ki a megmaradt majdnem egész tubus festéket van hogy 3-4 hónap alatt sem fogynak el ezek a színek. Semmi bajuk nem lesz.

2018. jún. 23. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Simán eláll. Anyámnak rövid haja van 1 tubus festék elég a következő havi festésre is.
2018. jún. 23. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!