Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyeen haj áll jól a duci...

Milyeen haj áll jól a duci fejemnek?

Figyelt kérdés
Nem tudom milyen frizura állna jól..., mert nem akarom még ducibbá, kerekebbé tenni a fejem. de elegem van abból, hogy az emberek emosnak néznek, mert belóg a hajam a képembe. Kérlek segítsetek. Ha van ötlet, akkor adjatok buli frizura ötleteket is , mert ma mek egyre és hóditani akarok :D előre is köszi. PUX:viv
2010. jún. 17. 07:26
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem tudom. Aki ennyiből meg tudja mondani, az előtt leborulok.
2010. jún. 17. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
egyetértek az előttem szólóval.Tegyél fel képet magadról vagy vmi hasonló formájú fejű emberről.
2010. jún. 17. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
nos, mond el, hogy mikéne még és megadom xD mármint az adatokat....mármint a fejemről xD
2010. jún. 17. 07:36
 4/6 anonim ***** válasza:

Hosszú, hosszított fazonú, oldalt felritkítva. Frufrut semmiképp ne hordj, max oldalra fésülve egy kicsit. Jól állhat az a frizura, ahol a hajad tetejét megemeled, feltupírozod, és úgy hátratűzöd.

(tudom, ez nem frizura, de ezt találtam, hasonlóképpen kellene megemelni a hajat középen)

[link]

Általában az a lényeg, hogy a fejed formáját nyújtani próbáld. Ezt a tépett tincsek, féloldalas választék, illetve minimális frufru, hosszú, nyújtott fazon segítségével érheted el. Érdemes rákeresni az interneten és újságokban, rengetegszer leírták már, milyen fejhez milyen frizura illik.

2010. jún. 17. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
köszi. a bubit én is szeretem, de anyum mindig föltupíroztatja velem, hogy "úgy álljon ahogy kell", de attól mindig kihullik egy csomó hajam.
2010. jún. 17. 12:32
 6/6 anonim ***** válasza:
mindenképp növeszd meg. ne annyira hosszúra ha zavar, de egy jóval váll alattira. és azt vasald. frufru tényleg baklövés a helyzetedben, és ugye ha oldalt van választék és belóg, tűzd félre. vagy ilyen kis buborékfrufrut csinálj. azis hosszítaná az arcod.
2010. jún. 17. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!