Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen sampont használjak...

Milyen sampont használjak hair fooddal együtt? (Garnier)

Figyelt kérdés
Megvettem ezt az új garnier hair food cuccot, de nem tudom milyen sampont használjak hozzá. Ha valaki használja, milyen sampon jó hozzá, amihez nem kell a pakolása/balzsamja, és tudom vele hasznalni a hair food-ot?

2018. jún. 24. 10:37
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen mindegy milyen sampont használsz, azzal mosd ami bevált neked.
2018. jún. 24. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én tegnap vásároltam a banánosat. Nem mondanám durván száraznak a hajamat, de enyhének sem. Sokszor csak copfba fogtam, mert annyira kezelhetetlen volt. Gondoltam, h ha nem lesz jó, akkor már csak az illata miatt megéri. Egyelőre pozitívumot tudok mondani. Hajmosás előtt a száraz hajamra felvittem a balzsamot és kb. 1 órát lehetett a hajamon (elfeledkeztem róla), majd bő vízzel lemostam és samponnal megmostam a hajamat (phantenol sampont használok). Nagyon szép puha, fényes a hajvégeim, nincsenek töredezések. Plusz pont, h a sampon nem vette el a finom, édes banán illatát. Még ma reggel is éreztem. Ha a továbbiakban nem használna esetleg a szárazság ellen, akkor már csak ezért a finom illata miatt megvásárolom majd újra.
2018. júl. 23. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!