Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Intim területet, hogy szörtele...

Intim területet, hogy szörtelenítsek?

Figyelt kérdés
A borotvatol gyorsan is no vissza, ki is pattog, es be is no, a bikinivonal epilatorral teljesen jo, de azzal "bentebbi" reszeket mar nem tudok szorteleniteni. A gyantara gondoltam. Otthon a hideg gyantas, papirra elore felkent kezzel melegitos valtozattal megyek valamire? Egyeb otlet esetleg?

2018. jún. 24. 19:11
 1/3 anonim ***** válasza:
Nyugodtan menj át rajta epilátorral. A benti rész nem is fáj annyira, mint a külső.
2018. jún. 24. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Szia!

Epilátort nem ajánlom, lassú és fájdalmas. Kibírható persze, de tök felesleges. Illetve nem tudom, hogy a bentebbi mit takar, de ha az egészet leszednéd, a nehezen elérhető területeken elkaphatja a bőröd, pláne ha első-második alkalommal állnál neki.

Én hideggyantával sem állnék neki.

Cukorgyantát próbáltál már?

Fürdés után csináld, tiszta bőrön, amit előtte hintőporozz be egy kicsit, illetve én közben is szoktam még rakni rá. Szerintem fájdalmasnak sem fájdalmas, az érzékenységet meg egy pici olívaolaj elmulasztja egy nap alatt.

2018. szept. 2. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Villanófényes szőrtelenítést nem próbáltad még? Nekem ez vált be.
2018. nov. 11. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!