Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit ajánlotok? Van valami...

Mit ajánlotok? Van valami módszeretek, valami bevált krém/kezelés?

Figyelt kérdés

21 F. vagyok és immáron már több, mint 6-7 éve küzdök azzal, hogy rendszerint 1, de van, hogy egyszerre több nagy gyulladt pattanás keletkezik a homlokom.De csak a homlok részen. S emiatt a volt nagyobb pattanások helyein megmaradt a vörös folt, vagy heg (nem tudom igazából minek nevezni). Eleve nem zavarna, ki se nyomatnám, vagy nyomnám, viszont a páromat félek, hogy majd egy idő után zavarhatja.

Viszont a kérdésem lényege, hogy van-e valamiféle krém, ami segített eltüntetni nektek ezeket a borzalmas dolgokat a bőrötökről, vagy gyógyszer(bár nem igazán használnék gyógyszert, főképp nem ilyen kúrát).

Jelenleg némi túlsúllyal küzdök 181 cm magas vagyok és 85 kiló, viszont mikor lényegesebb vékonyabb voltam és nem volt rajtam felesleg akkor is megjelentek ezek a huncutságok rajtam.

Előre is köszönöm a megtisztelő válaszokat!



2018. jún. 24. 23:04
 1/4 anonim ***** válasza:

Egészségesebb táplálkozás, több víz és az arcbőröd mindennapi tisztítása.

Én mondjuk lány vagyok, de ami nekem segített ezen kívül: Vettem egy arctisztító kefét és a Body Shopban Tea Tree Oil-os arctisztítót, arc tonikot és azt használom minden nap, ezen kívül heti kétszer bőrradirt használok. De amúgy a Body Shopnak van egy csomó arckréme/terméke minden féle bőrtípusra.

2018. jún. 25. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nekem akkor volt ilyen mikor egyenes frufrum volt, nem lóg rá a hajad?

Amúgy szerintem bőrgyógyásszal kezdj.

2018. jún. 25. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindkettőtök válaszát!

Köszönöm a tanácsokat és az ajánlásokat!


Fiú vagyok, persze ez nem zárja ki a lehetőséget, hogy belelógjon a hajam.Sőt bele is szokott,mivel hosszabb hajam van.Tudod, a szokásos "sablon" oldalnyírt, fent hosszabb. S mondjuk a homlokom negyed részét takarja.

Úgy véled, hogyha nem érne a homlokomhoz, akkor jobb lenne a helyzet?

2018. jún. 25. 09:09
 4/4 anonim ***** válasza:

Mi köze a túlsúlynak ehhez? Vagy a hajnak?


Figyi, veszel patikában szalicilsavas alkoholt. Ha érzed, hogy valami jön ki, bekened, de CSAK a pattanást, mert nagyon szárít. Az a legjobb, ha kezet mosol, és mintha arcszeszt akarnál ujjbeggyel felpaskolni, úgy ráütögeted a pattanásra.

Aztán ugyanúgy patikából beszerzel Tetran krémet, és bekened vele megint csak a pattanást.

2018. jún. 25. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!