Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan tudnám minnèl gyorsabba...

_torok_zsofia_ kérdése:

Hogyan tudnám minnèl gyorsabban megnöveszteni a hajam? Ti mit használtok hajnövesztèsre?

Figyelt kérdés
Levágattam a hajam vállig de nem áll jól ès nemigazán akarok így mutatkozni csak ha muszáj..Már 4-5cm is elèg lenne csak nem akarok 5hónapot rá várni..
2018. jún. 26. 14:25
 1/9 anonim ***** válasza:
16%
Locsold rendszeresen, adj neki tápot, tedd az ablakba.
2018. jún. 26. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
35%

Ricinus olaj. Minden patikában lehet venni, nem olyan drága :) lehet használni körömre, hajra, szempillára.


Ha hajra teszed, az a legjobb, ha rajta van min 4 órát, mert akkor jól beszívja magát a hajba - csak a végekre tegyél!

Utána mosd le jól alaposan meleg vízzel, mert ugye olaj és nehezen jön ki.

Hamar látni fogod a változást, nekem bevállt :)

2018. jún. 26. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
84%

a kettes félig mondott igazat: ,, csak a végekre tegyél!"

Pont hogy a haj tövekre kell tenni, mert a fejből nő ki a haj és nem a haj végéből...

2018. jún. 26. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
8%

#3 ha azt akarod hogy lelapuljon a hajad és a töve zsíros legyen, nyugodtan

De a végét így ápolni is tudja..

2018. jún. 26. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha utána ki van samponozva rendesen nem fog lelapulni
2018. jún. 26. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Ès havonta ez hány centi lehet?
2018. jún. 26. 15:54
 7/9 anonim ***** válasza:
73%
Átlagosan 1-1,5 centit nő a haj vitaminnal és ricinusolajjal kicsit felgyorsulhat de 2centinél többet nem nagyon tud nőni.
2018. jún. 26. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Köszönöm szépen hogy lepontoztatok :)

Szerintem normális választ adtam, a ricinus olaj egy tök jó termék, én a hajam végére kentem, ápolta a végét, gyorsabban is nőtt, mert ha szálkás a vége, nem fog olyan gyorsan nőni, mintha Szép lenne. Persze mindig ki kell mosni alaposan a hajból, de NEKEM személyszerint rossz volt a hajtövemre. Most ne ezen legyetek kiakadva. Amúgy Szívesen a választ! :)

2018. jún. 26. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

[link]

Nekem bejött :)

2018. jún. 27. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!