Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Házi szőkítésnél, hogy tüntess...

Házi szőkítésnél, hogy tüntessem el a vörös színt?

Figyelt kérdés

Sötétbarna a hajam, és megvettem a palette e20-as szőkítőjét. Szőke helyett szőkés-narancsos lett a hajam. Utána megszárítottam majd rákentem a syoss 6-8as szőke festékét. Ez egy sötétszőke szín volt. Most egyenletes világos vörös a hajam. De nagyon zavaró, hogy a hajam tetején világosabb. Pedig a tarkótól indult a festés. És a töveket a végére hagytam. 45percig írta, hogy addig hagyjam

Rajta a szőkítőt. A festéket pedig 30percig. Mikor festhetem újra? Hogy lehetek ebből szőke? Vagy ha barna/fekete hajfestéket kenek rá, akkor befogja. Nem akarok 4hétig vörös lenni.



2018. jún. 30. 09:20
 1/3 anonim ***** válasza:
82%
Sötétbarna hajból még sokszor fodrászok sem tudnak első festésre szép szőkét csinálni. Ez egy több alkalmas festési folyamat. Drogériás festékkel hozzáértés nélkül kb 100%,hogy sosem fogsz tudni szép egyenletes szőke hajat festeni magadnak. Inkább menj el most már fodrászhoz,majd helyrehozza neked,utána festheted otthon,ha nagyon akarod. Egyébként szőkét innentől csak fodrászkellékes festékkel próbálj festeni,és hamvas árnyalatot próbálj. Én a helyedben kivárnék egy hónapot,de ha nagyon zavar 2 hét múlva fesd át megint. Innentől csak az lesz a baj,amit írtál is,hogy vörös a vége,világosabb a töve és ha vársz,akkor pluszba még lesz egy sötét lenövésed is. Ezt te magadnak nem fogod tudni otthon megcsinálni. Nekem a sötétszőke hajam van világosra festve (ezt le sem kell szívatni), mégsem tudtam otthon magamnak szépre megcsinálni,mert mindig világosabb lett a töve. Mióta fodrász csinálja azóta szép a hajam.
2018. jún. 30. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ezért kell fodrászhoz menni... Főleg ha még sza rrá is égetted magadnak....
2018. jún. 30. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Semmi eget rengető probléma nincs abból, ha nem tartot be a 4 hetet. Persze nem tesz jót a hajnak, de nem fog kihullani a hajad akkor sem ha 5 egymást követő napon minden nap befested.
2018. júl. 2. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!