Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Vöröses-lilás hajhoz milyen...

Vöröses-lilás hajhoz milyen színű drogériás szemöldök ceruzát, vagy pomádét ajánlotok?

Figyelt kérdés

[link]


Ilyesmi színű lett a hajam, talán kicsit sötétebb. Eddig hideg árnyalatú szürkés barna pomádé szerűséget használtam, de a meleg tónusú hajjal már sehogy sem tudom egyeztetni. Most úgy oldom meg, hogy egy tégla színű szemhéjfestéket keverek hozzá, hogy kapjon némi melegséget, tetszik az eredmény, de nekem túl nagy macera reggelente, már önmagában a ezzel a pomádéval is nehéz dolgozni (Essence, elég gyér a pigment áltsága). Tudtok ajánlani olyan szemöldök termékeket, amivel könnyű dolgozni, és van olyan árnyalata, ami illik az ilyen színű hajhoz? Konkrét márkákat is írhattok, ami Nektek bevált, én mindig mellé nyúlok ezekkel.

Köszönöm!


2018. jún. 30. 09:40
 1/1 anonim ***** válasza:
Rimmel london barna szemöldökceruzája elég meleg tónusúnak tűnt nekem, azért le is kellett cserélnem mert hozzám meg az nem passzolt. Az pontos árnyalatára nem emlékszem sajnos de szerintem nincs olyan nagy választék belőle, 1100 ft körül van .
2018. júl. 2. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!