Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Linkelnétek nekem ezekhez...

Linkelnétek nekem ezekhez nagyon hasonló frizurákat?

Figyelt kérdés

Holnap megyek fodrászhoz és szeretném ha ezekhez nagyon hasonló frizurákat-vagy akár ezeket más szögből-linkenétek be.

[link]


[link]

Köszönöm előre is:D


2010. jún. 17. 16:05
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
28%
Az első egy nő, a második egy pasi. Most lánynak vagy fiúnak való haj kell?
2010. jún. 17. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Hááát az a 2.:S gáááz
2010. jún. 17. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:

Mibajotok van?:S

A második Ashlee Simpson ilyen hajjal:

[link]

Nem tudom mi a probléma,én csak azt szeretném hogy ezekhez a hajakhoz-mint fent írtam-hasonlókat linkelnétek be...

2010. jún. 17. 16:29
 4/18 anonim ***** válasza:
hat szerintem mindkettö ocsmany. mellesleg ez igy eleg hatarozatlan, az egyik hosszu a masik meg tök rövid... te se tudod mit akarsz ennyi erövel kopaszra is nyirathatod magad:D vagy mondd a fodrasznak hogy csinaljon amit akar:D
2010. jún. 17. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
56%
szerintem elfelejtetted felrakni a szemüveged... az a kettö meg csak nem is hasonlit!
2010. jún. 17. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Szóval,én nem azt kérdeztem hogy ki tudja jobban ki fikázni a hajakat,és azt sem írtam hogy hasonlítanak.Mi a f***-é nem lehet a kérdésre válaszolni?Már k*****a elegem van ebből az oldalból,mert egy kérdésemre sem érkezett normális válasz,az ilyen hülye emberek miatt.A folyamatos :D meg már nagyon unalmas,azt hiszed 16:32-es hogy nagyon vicces vagy?Ha valaki nem a kérdésre válaszol akkor minek is ír?Az első válaszoló nem tudom hol látott a képen férfit,én inkább neki ajánlanám a szemüveget.Nem is tudom hogy várjak-e még ide normális választ.16:32-es nem tudom a TE hajad milyen ocsmány,biztos azt is lehetne ócsárolni bőven...
2010. jún. 17. 17:14
 7/18 anonim válasza:
Kedves kerdezo, nalam is egy furcsa haju fiu kepe jon be a masodik linkre kattintva... nem ertem miert kell igy haborognod. En is ket hasonlo tipusu frizurara szamitottam...
2010. jún. 17. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Igen a második link egy fiút rejt.. Kérdező, enyhén szólva primitív vagy, rajtad semmilyen haj nem segít mert a belsődet kéne megszépíteni.
2010. jún. 17. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

Szia:D

Téllege gy fiú van a képen! De ha erről az oldalróllinkel bárki is be képet akkor mndig mást mutat mint amit te szeretél volna!Szóval a válaszolók egyike se hülye Sem pedig te mindösze az oldal rosz!Te azt látod amit beszeretél volna linkelni viszont mi egy teljesen más hajat érted?Volt már sok ilyen gond

2010. jún. 17. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Akkor hagyjuk az egészet mert a végén én leszek a hibás.Én csak pár képet kértem volna,de ez nem sikerült.Fel háborodtam?Hát én szerintem nem lenne csoda,azokon a válaszokon hogy nyírasd magad kopaszra,meg hogy vak vagyok...
2010. jún. 17. 18:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!