Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Korábban borotvát most gyantát...

Korábban borotvát most gyantát használtam a bikini vonalamhoz, de akkor is kipirosodott, kipattogtam. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Korábban borotvát használtam a bikini vonalamhoz, akkor kipirosodott és ki pattogtam és ilyen fehér pattanás szerű jött ki rajtam másnapra. Most kipróbáltam a gyantát szintén bepirosodott és kipattogtam. Hallottam hogy köröm virág kenőcsöt kell rá kenni de így is 3. napra kezdett halványodni. Mivel kenhetném be gyantázás után hogy ne forduljon elő ilyen? Vagy Mit tanácsotok mit tegyek?

2018. júl. 5. 09:51
 1/4 TROLL4EVER válasza:
Természetes, hogy a gyantázás után bőr irritáció lépett fel, főleg ha különösen érzékeny bőröd. Irritáció mindig lesz csak idővel enyhülni fog. Ha először próbáltad ott a gyantát akkor cseppet sem meglepőek az általad leírt tünetek. De mint mondtam minden gyantázással enyhülni fog.A kérdésedre válaszolva, pedig neogranormon-t ajánlok rá, megjegyezném a kozmetikusom is ezzel kente be az újonnan gyantázott részeimet.Egyébként, pedig a barátaidnak igaza volt a körömvirág nagyon jó ötlet, emellett ajánlok minden gyógynövény alapú készítményt és bármilyen gyulladáscsökkentő, hidratáló krémet. (NEOGRANORMON!!!!) :)
2018. júl. 6. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nekem a neogranormon semmit sem segített, a hintőpor jött be. Mástól meg azt hallottam, hogy csak a betadin tűntette el a gyulladást

Szerintem kísérletezgess

Én a gyantát nem tudtam megszokni, szőrtelenítő krémet használok, így egyáltalán nem pattog ki

2018. júl. 7. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat! :)
2018. júl. 8. 09:50
 4/4 anonim válasza:
Olívaolajat tegyél rá vékonyan, közvetlenül utána.
2018. szept. 2. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!