Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » 14 évesen lehetséges, hogy a...

14 évesen lehetséges, hogy a combomon narancsbőr legyen? És ha igen, akkor mivel tudnám eltüntetni?

Figyelt kérdés
2010. jún. 17. 22:35
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

lehetséges.

a bőrfeszesítő módszerekkel helyre tudod hozni, valamint tornázz sokat.

2010. jún. 17. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Igen, sajnos. Én már egy kislányon is láttam narancsbőrt egyszer strandon, körülbelül 5-6 éves lehetett, bár picit dagi volt. Szóval így 14 évesen már talán természetes is. Nem akarok túlozni, de nagyon sokan narancsbőrösek, és már egészen fiatal korban. Én próbáltam már krémeket, de azok semmit sem érnek. Mindegy hogy 2000 Ft-ért vagy 10 000 Ft-ért veszed. De tornával azért tudsz segíteni rajta, a torna sok mindenre jó. :) Főleg ha még nem is olyan durva, és minden nap rászánsz egy kis időt, akkor biztos javulni fog.
2010. jún. 17. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
100%
A folyadék nagyon fontos de nem a cukros löttyök. Én napi 3-4 liter vizet iszom és heti 4-5 alkalommal edzek és semmi narancsbőr. A sok víz 70%-kal csökkentheti a narancsbőrt.
2010. jún. 18. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Hát a folyadék bevitellel kicsit gondban vagyok, ugyanis tavaly nyáron kivoltam száradva.de mostanában ahogy bejött ez a nap meleg naponta a két liter vizet megiszom.Futn járok, hetente 2-szer másfél órát.Esetleg tudtok mondani olyan gyakorlatokat, amelyek kimondottan erre valóak? mert vékony vagyok,csak a combom zavar:S

Köszönöm a válaszokat nektek =)

2010. jún. 18. 15:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!