Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen hajvasalót vegyek, ami...

Milyen hajvasalót vegyek, ami jól kivasalja a vastagszálú hajamat is? Remington közül melyik a jó?

Figyelt kérdés
dús hajam van,ráadásul vastagszálú is...nem tudom,hogy melyik hajvasaló lenne a legmegfelelőbb számomra...tapasztalatok alapján,ha tudtok segíteni megköszönöm.(olyat szeretnék,amin digitálisan lehet állítani a hőfokot)
2010. jún. 18. 11:12
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Szerintem remington közt keress :)
2010. jún. 18. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Igen-igen...,de valami konkrét típus?
2010. jún. 18. 11:25
 3/12 audryenne válasza:

Nekem ilyenem van és szerintem nagyon jó: [link]


De nézz körül az oldalon!:)

2010. jún. 18. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Szerintem Ga.ma-t vegyél.Nekem is az van. Olasz márka, nagyon jó, bár kicsit drága. Elég kevés helyen kapni, de hajvarazs.hu ról lehet rendelni. Ott egyébként nagyon sok vasalót találsz. Sztem nézz szét néhány fórumban (pl hoxa-n) a vélemények közt.
2010. jún. 18. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm.

Amúgy ezeket még lehet kapni valahol? és ha igen akkor hol?

Remington S1052

Remington S1051

Remington S2044 ?

2010. jún. 18. 11:57
 6/12 anonim ***** válasza:
nekem remington avokádó olajos van és szerintem elég jó.
2010. jún. 18. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:

Nekem ilyen hajvasalóm van.

[link]

Nekem is vastagszálú a hajam és dús. Nekem ez használ :)

2010. jún. 18. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
sztem belissimát vegyél.nekem az van de imádom.
2010. jún. 18. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
nekem is avokádós remington van és nagyon jó, nem göndörödik vissza a hajam akkor se ha 160 fokon vasalom (igaz nekem vékony szálú de az előző hajvasalóm nem vasalta ki jól) amúgy a maximum 230 fok úgyhogy az tuti a tiédet is kivasalná még lehet alacsonyabb is :) remélem segítettem
2010. jún. 18. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:

Szia. Nekem is ugyanez volt a problémán. Vastag szálú és dús a hajam. Többféle hajegyenesítőt is kipróbáltam, és legjobban az Imetec Belissima Creativity hajvasaló vált be, tudod amit Hajas László reklámoz. Jelenleg is ezt használom, és tényleg jó, mert hajmosás után (miután megszáradt a hajam) csak egyszer vasalom ki, és a következő mosásig rendesen kitart.


Itt egy kép róla:

[link]

2010. jún. 18. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!