Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hullámos hajra krém?

Mano1109 kérdése:

Hullámos hajra krém?

Figyelt kérdés
Természetes hullámos hajam van, de soha nem hagyom simán, mert ha vizesen kifésülöm és úgy hagyom megszáradni, akkor néhol kijönnek a hullámok és annyira száll a hajam, hogy úgy nézek ki mint egy oroszlán. Azt olvastam, hogy vannak erre olyan krémek, amiktől nem lesz kemény a haj és szépen formázza a hullámokat. Valakinek tapasztalata van ilyesmivel? És ha igen akkor milyen terméket használsz?

2018. júl. 12. 16:31
 1/1 anonim ***** válasza:

Én hajmosás előtt szoktam fésülködni, hajmosás után pedig nem. Mikor még vizes akkor az ujjaimmal szétválasztom kicsit őket és hagyom természetesen megszáradni. A törülközővel pedig csak leitatom a hajamról a vizet, tehát nem dörzsölöm. Szép fürtökben szárad így meg a hajam és nem szöszösödik. Mikor kifésültem vizesen, akkor szöszösödött. Egy időben nedvesen tettem rá hajolalajat, de nem segített, aztán hajkrémeket (Garnier, Balea, Isana, Aussie)l próbáltam, de azok se tettek csodát, se a hajhabok - ezektől olyan kemények lettek a fürtök (Taft, Balea, wella stb.)

Nekem ez vált be, de függ attól is , mennyire hullámos vagy göndör a hajad és milyen hosszú.

2018. júl. 13. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!