Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Melyik Palette hajfestéktől...

Melyik Palette hajfestéktől lesz tényleg szép hamvasszőke a hajam?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Nekem a természetes hajam középszőke és befestettem Palette ultra világosszőkével ( E20 ), hát írtó sárga lettem! Utána ráfestettem A10 ultra hamvasszőkét. Ez elég szépen leszívta a sárga színt, de azért még halványan van benne. Tudnátok ajánlani a Palette-től olyan árnyalatot amitől tényleg szép hamvasszőke lesz a hajam? A Palette-től bármelyik lehet pl Deluxe, Xxl color stb.


2010. jún. 18. 14:19
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia! Én sokáig Palette sarki ezüstszőkét használtam, az nagyon hamvas volt, már már fehér/jégszőke.

Most WellaTone világos hamu szőkével festem és az is hamvas, csak nem olyan fehér.

2010. jún. 18. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

szia.

én palette xxl platinát használok, egyszerűen imádom:)) évekig egy fodrász sem tudta ilyenre csinálni, mindig sárga volt:S

a jégszőkét próbálnám még ki, de egyelőre nem kockáztatok:)

attól h először sárga lett, még nem biztos h nem lesz jó.

mert mikor először használtam xxl platinát, hát olyan sárga lettem mint vmi rajzfilmfigura. de a következőnél jobb lett, aztán még jobb, azóta mindig ugyanolyan szép.. azért voltam sárga, mert vhogy el kellett tüntetnie a sok sárgát amit még a fodrászok kreáltak a hajamba.

a platina nagyon szép hamvas, de nem tudom milyen a hajtípusod. értem ezalatt, h mennyire reagál jól a festékekre, stb.

sztem előbb próbáld még meg az első kiválasztottaddal, ne vegyél rögtön "erősebbet", mert nekem barna a hajam alapból..és pl. egy erősebb ami engem szép szőkére leszív, lehet téged "kifehérít".

2010. jún. 18. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!