Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Lányok! Ti borotváljátok a...

Lányok! Ti borotváljátok a hasatok és a karotok?

Figyelt kérdés
Sajnos nekem nagyon nő mindkét helyen, más is van így ezzel?
2018. júl. 15. 18:24
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
94%

a karomon fehér a szőr,így azt nem, a köldököm alatt van 2-3 kicsit sötétebb, de nem túl vastag szőrszál,azt kiszedem csipesszel. ha neked nagyon nő,inkább gyantázd/gyantáztasd le, a borotvától folyton borostás,szúrós lesz, az elég kellemetlen lehet.

mit jelent a nagyon egyébként? nincs semmi hormonprobléma? üdv! :)

22/N

2018. júl. 15. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Ezeken a helyeken jobb volna ha gyantáznád.
2018. júl. 15. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
A karomat gyantázom, a hasamon egyáltalán nem látszik semmi, max.pihék vannak. A karomon engem zavar, sokkal jobban tetszik ha gyantázva van.
2018. júl. 15. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
79%
Sajna nekem is nagyon szőrös, így borotvalom
2018. júl. 15. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Nekem is nő mindkét helyen, borotválom.
2018. júl. 15. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

A hasamon csak pár erős szál van, azt epilálom, borotválással semeddig sem tartana.

A karomon kicsit zavar (sötét szőrszálaim vannak, de azért annyira nem brutálisak, mint egyeseknek), de a csupasz kar is zavarna, ott csak ritkítom epilátorral.

2018. júl. 15. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Epilátort használok, a felkarra pedig Veet szőrtelenítőkrémet.
2018. júl. 15. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
82%
Hasamon kicsit szőrös, borotválom néha néha, de nagyon lassan nő vissza. Kezemen sem volt vészes, de néha elkezdett zavarni szóval borotválom, de nagyon örülök neki hogy elkezdtem mert sokkal jobban érzem így magam :D és egyáltalán nem szokott szúrni sosem
2018. júl. 15. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
82%

Alkart és az a köldököm alatt igen.

Felkaromon hosszú de pihés úgyhogy azthagyom a fenébe.

Amúgy borotválom a lábam meg a hónaljam, bajuszom, szakállam is.

Gyantát a szőke piheszőrűeknek találták ki, nekem csadorban kéne bujkálnom hetekig az 50 fokban, mire leszedhető.

2018. júl. 15. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
9-es: óó nehogy azt hidd :) leszedi a sötét,vastag szőrt is. a pihék kevésbé ragadnak bele inkább. csak meg kell találni a megfelelőt. rendesen elgyengíti egy idő után a szálakat (legalábbis nekem 6 év borotválás után mennyország volt hogy áttértem gyantára:D )
2018. júl. 15. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!