Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyha megritkítják a hajam,...

Hogyha megritkítják a hajam, rövidebb is lesz?

Figyelt kérdés

Nagyon dús hajam van, nehéz vasalni, rögtön visszaugrik, és nagyon melegít is. meg akarom ritkítani, de nemakarom, hogy rövidebb is legyen, mert már így sem valami hosszú.

hogyha ritkítják, akkor rövidebb is lesz tőle, vagy meg tudják úgy csinálni, hogy megmaradjon a hossza?


2010. jún. 18. 15:56
 1/4 anonim ***** válasza:

dehogy

csak ritkább nem lesz olyan sok

2010. jún. 18. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hát egyes tincseknek csak rövidebbnek kell lennie, hogy ritkítani tudják, de az alaphosszon nem fog látszani, ha úgy kéred.
2010. jún. 18. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A hossza megmarad csak mond meg a fodrásznak,hogy szeretnéd ha a hossza megmaradna:)
2010. jún. 18. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

május 19-én vágattam, mert nagyon töredezett volt, mondtam, hogy ne vágjon sokat, csak amennyit muszáj, és emiatt nagyon dús lett. olyan volt mint az egyiptomiaknak. olyan.. váll fölé érő rohadtul dús..ááh.

szóval.. nem lehet, hogy ezt is elfogja rontani?

2010. jún. 18. 17:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!