Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit kell tenni akkor, ha az...

Mit kell tenni akkor, ha az arcom piros foltos, és nagyon száraz? Milyen arckrémet válasszak? Vagy mit tudtok ajánlani?

Figyelt kérdés
Amúgy az arcon nagyon érzékeny, szóval nem tudom mi segítene. Kérlek segítsetek, mert ahogy elkezdődött a nyár, rögtön kipirosodott, és tiszta száraz lett az arcom. Előre is köszönöm a válaszokat!
2010. jún. 18. 16:51
 1/4 anonim ***** válasza:

Én is hasonló cipőben járok, mióta ezzel mosom nincs baj, megszűnt a szárazság és vele együtt a pirosság is.


[link]


Recept nélkül kapható

2010. jún. 18. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ja, és bőrgyógyász ajánlotta, mert nekem is érzékeny a bőröm.
2010. jún. 18. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm! Kipróbálom. :)
2010. jún. 18. 17:15
 4/4 anonim ***** válasza:

Azt mondta a doki:

hígított formában lehet vele mosakodni (én vizes bőrbe masszírozom majd öblítem)

krémnek lehet használni enyhén nedvesített bőrre, de erre nekem hetente egyszer ha van szükségem, hisz annyira hidratál mosakodás közben. és én rákenem az egész testemre, a párom is megjegyezte milyen fantasztikusan sima és puha a bőröm!

2010. jún. 18. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!