Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ti melyik hajsütővel tudtok...

Ti melyik hajsütővel tudtok nagy hullámokat formázni?

Figyelt kérdés

Sziasztok! :)


Nagyon NAGY hullámokat szeretnék formázni a hosszú hajamba, vettem is egy hajsütőt, viszont az nagyon begöndöríti a hajam.

[link] Ezt rendeltem, sajnos nem is tudom használni, mivel nem szeretem ha nagyon göndör.


Sokfélét néztem már, minél vastagabb hajsütőket kerestem, viszont egy olyat sem találtam, ami jó értékelést kapott volna.

Nektek pontosan melyik vált be?



2018. júl. 20. 23:30
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia!Nem tudom mit értesz "nagy" hullámok alatt,de ha valami ilyesmi méretűt,akkor a babyliss curl secret-et tudom ajánlani: [link]

Igaz nem hajsütő hanem automata hajgöndörítő,de nekem nagyon bevállt.Állig érő hajon nagyobb tincsekkel olyan igazi marylin monroe-s hajat is tudtam vele csinálni,viszont mivel növesztem a hajam tudom hogy hosszú hajon(kb.hátközépig érő) is tökéletesen lehet vele nagy hullámokat csinálni.

2018. júl. 21. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Még valaki?
2018. júl. 23. 20:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!