Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Intim gyanta után pattanások?

Intim gyanta után pattanások?

Figyelt kérdés
4 napja voltam intim gyantázáson, teljes területen, ez volt az első. Ma reggelre viszont az egész gyantázott területen kelések vannak. Ez normális? Csak mert épp most van hüvelygombám (2 napja), és nagyon remélem, hogy nem annak a szövődménye.
2018. júl. 23. 10:39
 1/3 anonim ***** válasza:
Gyantázás előtt mindig fürödj le, azaz mosd le a bacikat a tisztítandó felületről. Irritáció utána is előfordulhat, azaz begyulladhatnak a szőrtüszők, de csak bepirosodik és nem pattanásszerű lesz... azaz nem gyűlik bele fehér genny. A fehér pattanásszerű, gyennes hólyagok a bacik, amik a bőrödön voltak amikor gyantáztál, vagy amik rögtön a gyantázás után kerültek a bőrbe, mondjuk egy nem megfelelően kimosott bugyiból.
2018. júl. 23. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem normális egyáltalán. Valószínűleg a gomba miatt van ez, vagy a kozmetikus se fertőtlenítette le rendesen.
2018. júl. 23. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Szerintem nem fertőtlenített, és nem tudom, másnál hogyan szokás, de a kozmetikus lány kesztyű nélkül csinálta, ez picit zavart. Előtte és utána is zuhanyoztam, utána neogranormonoztam, hintőporoztam, nem értem, mi lehet a gond.
2018. júl. 23. 11:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!