Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Lányok, ti hogy álltok a...

Lányok, ti hogy álltok a szőrösség kérdésével?

Figyelt kérdés
Párotokon ill. magatokon. Hol hagyjátok meg, hol nem toleráljátok.
2018. júl. 27. 23:18
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%

Azt tartom h mindenki ugy szortelenit es ott ahol o igenyli

Nem szeretem ha a partner hatarozza meg mit igenyeljek.

Ne akarja megmondani h marpedig ..

En sem akarom ha neki ugy a kenyelmes akkor nekem is az a jo.

2018. júl. 28. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
86%

Sehol nem szeretem magamon a szőrt, és a páromon se. Nem szeretem mikor egy pasi elvárja hogy szőrtelen legyek de ő egy yeti. Persze én az elvárása mellett is szőrtelenül érzem jól magam de azt utàlom mikor kettősmérce van...

Lehet lepontozni mert más a vèleményem mint az itt vàlaszolóknak, elvégre biztos nem a kérdésre válaszoltam, azért nem hasznos :)

2018. júl. 28. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%
Nálam nem szempont a szőr egy férfin, viszont ha nagyon szőrös, jobb ha leszedi, lenyírja,de ha ezt nem akarja ez sem tragédia. Magamon is hasonlóképp vagyok ezzel.Sajnos nagyon durván szőrösödök mindenhol.A látható helyeken igyekszem karbantartani, de ha borostás vagyok lábon, karon,vagy kinő a hónaljszőröm, az még nem a világvége
2018. júl. 28. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
90%

Szőrtelenítek mikor kedvem van, ha viszont tudom, hogy látható ott átmegyek előtte egy nappal vagy mielőtt kilépek a lakásból.

Mielőtt nem volt még barátom gyűlöltem, ha egy faszi hónalja szőrös volt, hideg rázott ki. Azóta lett egy barátom, akin elég sok a szőr. Mikor először megláttam elmúlt az undor, szóval azóta nincs bajom vele :D

2018. júl. 28. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Utálok szőrteleníteni, legszívesebben a hónaljamon kívül mindenhol meghagynám. Persze amikor már elér egy olyan hosszt a lábszőröm, hogy rendesen látszik, akkor zavar és leszedem. Intim részeken szintén így van, előfordult, hogy két hétig hagytam nőni, aztán leborotváltam. Olyan volt, mintha nem is az én sunám lenne.

A párom a hónalját meg a mellbimbója körül szőrtelenít, máshol nem, nekem így tökéletesen megfelel.

2018. júl. 28. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Engem nem zavar, ha a párom szőrös, bár nem olyan dús a szőrzete férfi léttére. Egyedül az arcán zavar a szőr, mert ott nagyon durva, erős nő neki és a borosta valósággal felszántja az arcomat ha megcsókol. De maga sem szereti az arcszőrzetet, így nincs vita.

Magamon borzasztóan zavar a szőr. Egyedül a karjaimon hagyom meg, mivel ott csak szőke pihék vannak.

2018. júl. 29. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:
néha meg mutathattyátok hogy milyen szörös
2018. aug. 10. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!