Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Durva szőrbenövés ellen?

Durva szőrbenövés ellen?

Figyelt kérdés

Abban szeretnék segítséget kérni, hogy aki hasonló problémákkal küzködik, hogy oldja meg? Jófajta radiros tusfürdő segített? Luffa szivacsot használtam, de megsebzett, azon kívül mást nem csinált. Lábszárról van szó egyébként, máshol nincs baj.

Gyantát használok,borotva nálam felejtős, mivel így is elég erős és sötét a szőrzet. Vagy hagyjam és bízzam mindig kozmetikusra, mert valószínű, h teljesen rosszul csinálom..?



2018. júl. 28. 16:10
 1/3 anonim ***** válasza:
Én 1 nappal borotválkozás után testradírral átdörzsölöm. Mióta ezt csinálom nem volt vele problémám.
2018. júl. 29. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én egy radírozó kesztyűt használok. Száraz állapotban nagyon durva, de ha vizes, akkor kicsit megpuhul. Ezt használom heti egyszer. Benedvesítem, teszek rá a szappanomból és átdörzsölöm vele magam. Valósággal újraéled a bőröm.

A luffa szivacs az túl puha lesz vizesen. Nálam nem ért semmit, ahogy a radírozó tusfürdők sem.

2018. júl. 29. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ugyanez a problemam,nem vagy egyedul... nekem az egesz labam tiszta szorbenoves, ha epilalom, ha borotvalom, gyantazon vagy kozmetikus csinalja... radirozon, kenem mindenfele kremmel is, de semmi nem hat. Es nekem is eros, fekete szorom van. Viszont a combom belso felen a legdurvabb.
2018. júl. 29. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!