Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mi ez? Mit lehet ellene tenni?

Mi ez? Mit lehet ellene tenni?

Figyelt kérdés

A barátom haja nagyon korpásodik. De szerintem nem az, mert nagy darabokban hullik. Homlokától félkörívben van, és amikor ezeket a darabokat szedem le a fejbőréről, sebes marad.

Milyen gyógykèszítményt vagy sampont ajánlatok rá?



2018. júl. 29. 14:40
 1/4 anonim ***** válasza:
Talán ne kísérletezgessetek hanem menjen el vele dokihoz :)
2018. júl. 29. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Bőrgyógyászt ajánlanék mihamarabb, főleg mert hosszú hetek telhetnek el, mire időpontot kaptok...
2018. júl. 29. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Napsugar11 válasza:
Szia, írtam privátban!
2018. júl. 30. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Egy ismerősöm anno nagyon szenvedett a korpától, végül fogta magát, és leborotválta a fejét, teljesen (elég hosszú haja volt addig egyébként). Nem volt szép látvány, tiszta foltos volt a fejbőre a gombás fertőzéstől, ami az ilyen mértékű korpásodást okozni szokta. De ettől a radikális megoldástól, hogy végre levegőhöz jutott a fejbőre, nagyon gyorsan elmúlt a probléma, és azután se jött vissza, amikor kicsit hagyta visszanőni a haját. Ennél hatékonyabb módszerrel még nem találkoztam.
2018. júl. 31. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!